Přání ke zlaté svatbě pro rodiče a prarodiče

Slaví-li vaši rodiče nebo prarodiče zlatou svatbu, měli byste kromě dárku mít připravenou také gratulaci k tomuto bezesporu nejvýznamnějšímu výročí svatby. Hledáte-li už hodnou chvíli ta pravá, blahopřejná slova ke zlaté svatbě rodičů či prarodičů a nic vás stále nenapadá, pak právě pro vás na následujících řádcích představujeme několik tipů na romantická a zároveň originální přání ke zlaté svatbě.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a svým blahopřáním své rodiče či prarodiče potěšíte! Níže uvedená přání jsou více či méně univerzální a tak pokud chcete získat skutečně osobní vinš, bylo by vhodné, doplnit je např. o to, jak si vaši rodiče říkají nebo zmínit místo či způsob, jak se seznámili.

Vaše vzájemná láska je inspirující pro nás všechny. Váš vztah je pro mě pevnou skálou, která mi pomohla stát se člověkem, jakým jsem dnes. Jsem tolik pyšný, že jste mými rodiči! Přeji vám vše nejlepší do dalších padesáti let manželského života, užijte si krásnou zlatou svatbu!
© ZlataSvatba.com
Drazí rodiče, dnes vaše láska získala zlatou medaili a my jsme neskutečně šťastní, že s vámi smíme tento moment, tolik výjimečný pro celou naši rodinu oslavit! Z celého srdce vám gratulujeme, jste nám skvělým příkladem do života! Krásnou zlatou svatbu!
© ZlataSvatba.com
Nechť Bůh požehná vaší čistou lásku, která si dnes nasadí zlatou korunu! Ať vás Bůh provází i v dalších letech, stejně jak činil doposud, ať vaše láska stejně velká a silná přetrvá na věky!
© ZlataSvatba.com
Příběhy pravé lásky nekončí! Pravá láska, to jste vy dva, ať jste spolu šťastní a žijete v lásce na věky! Gratulujeme vám ke zlaté svatbě!
© ZlataSvatba.com
Jaký je recept na dlouhé, šťastné manželství?
No tak, už nám to konečně prozraďte! Srdečně vám gratulujeme ke zlaté svatbě!
© ZlataSvatba.com
Když se na vás podívám, vidím stromy…Stromy které spolu rostly, zestárly a jejich kmen zesílil natolik, že jsem se o něj mohl kdykoli opřít, spolehnout a čerpat z něj energii. Gratuluji vám, babičko a dědo, k vaší zlaté svatbě!
© ZlataSvatba.com
Milí rodiče,
S radostí v srdci vám gratuluji k vašemu výjimečnému výročí, ke zlaté svatbě! Mějte se vždy rádi jako doposud, ať je vaše láska stále stejně silná jako dnes! Vaše milující …
© ZlataSvatba.com
Když se podívám na vaše harmonické, padesát let trvající manželské souznění, není pro mě lepšího příkladu nedotknutelnosti duchovních hodnot a manželského svazku, jste nám všem tím nejlepším příkladem, jak správně a šťastně žít! Gratulujeme vám ke zlaté svatbě!
© ZlataSvatba.com
Maminko a tatínku,
dnes slavíte zlatou svatbu a pro mě je tato chvíle ideální příležitostí říci vám, jak moc si vážím vašeho manželství a rodiny, kterou jste vytvořili! Děkuji vám za to, jakým skvělým příkladem jste mi v životě byli a vynasnažím se žít tak, abyste na mě jednou mé děti mohly být hrdé, jako jsem já na vás!
© ZlataSvatba.com

Podívejte se také na Básničky ke zlaté svatbě či citáty o lásce a manželství, které se také hodí na blahopřání ke zlaté svatbě.