Pozvánky na oslavu zlaté svatby

Zlatá svatba je velmi výjimečnou, překrásnou životní událostí celé rodiny a především manželského páru-oslavenců! A protože se zlatá svatba neslaví v rodině každý rok (a považte, za život ji můžete oslavit nanejvýš jedenkrát!) zaslouží si její oslava náležitou, odpovídající formu a styl. Jistě uznáte, že zvát příbuzné a přátele na oslavu zlaté svatby po telefonu nijak vytříbeným stylem nevyniká… Na oslavu zlaté svatby, stejně jako jiných, životních jubileí (a konečně i svatby samotné) je vhodné pozvat hosty formálněji, tedy pozvánkou.

Pustili jste se do plánování oslavy zlatého výročí svatby, ať už vlastní nebo vašich rodičů či prarodičů a hledáte inspiraci na to, jak a co napsat na pozvánky na zlatou svatbu? Zde najdete několik ukázek originálních, krásných textů na zlato-svatební pozvánky.


Ukázky textů na pozvánky na zlatou svatbu:
  1. Manželé Petr a Alena Novákovi vám s radostí oznamují, že tomu bude již 50 let, kdy vykročili na společnou cestu životem! Jste srdečně zváni na oslavu tohoto manželského jubilea, která se bude konat (datum/hodina/místo). Těšíme se na vás!

  2. Rychle to uteklo, už je to padesát let, co Věra s Vaškem, společně brázdí svět. Jste srdečně zváni oslavu Zlaté svatby, která se bude konat (datum/hodina/místo).

  3. S radostí v srdci vám oznamujeme, že naše babička Věrka a dědeček Jiří Novákovi, oslaví (datum) zlaté výročí svatby! Budeme velice rádi, připojíte-li se k nám a pomůžete nám oslavit tento krásný, zlatý, životní milník (místo, hodina)! Těšíme se na vás!

  4. Před půl stoletím si vyměnili snubní prstýnky a jejich láska trvá dodnes… To není konec pohádky, ale pozvánka na oslavu zlaté svatby Jany a Jiřího Novákových, kteří Vás tímto srdečně zvou na oslavu 50. výročí svatby (místo/datum/hodina).

  5. Vítězi manželského maratonu, běhu na padesát let, se stali Anežka a Václav Novákovi! K oslavě získání zlaté medaile, která se bude konat (místo/datum/hodina) jste srdečně zváni!

  6. Potkali se, zamilovali, vzali se a (datum) tomu bude již 50 let, co jsou spolu, bok po boku šťastní! Srdečně vás zveme na oslavu zlaté svatby Jitky a Josefa Novákových, která se bude konat (datum/místo/hodina).

  7. Společně našli přátelství, založili rodiny a vybudovali krásné manželství. Jste srdečně zváni dětmi Růženy a Adamy Novákových na oslavu jejich zlaté svatby (datum/místo/čas).

  8. Oslavte s námi 50 let lásky, radosti a štěstí Milady a Jana Novákových! Svou zlatou svatbu oslaví (datum/místo/čas). Těšíme se na vás!

  9. Padesát let kráčí spolu životem, ruku v ruce jako manželé. Společnými silami vybudovali pevný, láskyplný vztah a (datum) oslaví den, kdy si řekli „ano“. Jarmila a Ivan Novákovi vás srdečně zvou na oslavu zlaté svatby (místo/hodina).