Přání ke zlaté svatbě pro přátele a známé

Čeká vás oslava zlaté svatby vašich přátel nebo známých a vy za žádnou cenu nevíte rady s blahopřejným textem na gratulaci k 50. výročí svatby? Hledáte-li přání, která jsou originální, moudrá, ale třeba i vtipná, pak zde jste na tom správném místě, protože tu na vás čeká několik inspirativních tipů na přání ke zlaté svatbě pro přátele i známé.

Pokud chcete dát vašemu přání navíc ještě osobní punc, zakomponujte do něj jména nebo přezdívky manželů, místo, kde se vzali nebo nějakou vtipnou historku, taková přání jsou ze všech nejupřímnější a nesrdečnější! Věříme, že odtud neodejdete s prázdnou!

Jste výjimečný pár a tohle přáníčko bylo posláno, aby vám radostně řeklo: Ať je i dalších padesát let vašeho manželství krásných a šťastných jako těch prvních, ať vaše láska trvá navždy! Vše nejlepší ke zlaté svatbě!
© ZlataSvatba.com
Dnešní den oslavujeme zlaté roky vašeho života, padesát let úcty, půl století od chvíle, kdy jste se stali manželem a manželkou! Gratulujeme vám k manželskému jubileu a přejeme krásnou oslavu zlaté svatby!
© ZlataSvatba.com
Nejvřelejší gratulace a upřímné přání všeho nejlepšího k vaší zlaté svatbě! Ať je vaše krásné a obdivuhodné spojení i nadále požehnáno a vaše láska ať nezná konce! Přejeme vám k 50. výročí svatby hodně zdraví, trpělivosti, lásky a přátelství!
© ZlataSvatba.com
Výročí svatby je oslavou lásky, důvěry, sounáležitosti, tolerance, houževnatosti a přátelství, pokaždé však v jiném pořadí. Gratulujeme vám ke zlaté svatbě a přejeme vám i do budoucna vše nejlepší, pevné zdraví a se vším ostatním už si poradíte!
© ZlataSvatba.com
Gratulujeme k získání zlaté medaili v závodě manželství! Hodně lásky a pevné zdraví v běhu za diamantovým pokladem!
© ZlataSvatba.com
Přejeme vám ze srdce mnoho dalších společných šťastných let, které promění vaše dnešní zlato v diamanty!
© ZlataSvatba.com
Cesty manželství jsou leckdy hrbolaté a nevyzpytatelné, vy jste ale jízdu prvních padesáti let zvládli na jedničku a tak vám přejeme, ať vám slunce svítí i na další společné cestě životem!
© ZlataSvatba.com
Přijměte naše nejupřímnější gratulace k vaší dnešní stříbrné svatbě! Ať vás láska provází i nadále a k tomu ať vám Bůh žehná!
© ZlataSvatba.com
Nikdo vám neřekne, co je to pravá láska, dokud neprožije 50 let v manželství! Gratulujeme vám k vašemu krásnému manželskému jubileu, užijte si zlatou svatbu!
© ZlataSvatba.com

Pokud vás zatím žádné přání definitivně nepřesvědčilo, podívejte se do kategorií Básničky ke zlaté svatbě nebo citáty ke zlaté svatbě, kde nejdete mnoho dalších tipů na přání ke zlaté svatbě.