Přání ke zlaté svatbě pro partnera

Zlatá svatba je víc než cokoli jiného oslavou láskyplného manželství dvou lidí, kterí si v tento den dekují za vše, co pro sebe delají, za pomoc, podporu, lásku a hrejivý domov. Tento den se výborne hodí k tomu, aby si manželé podekovali za takové veci, za které jim v bežném shonu všedních dní nezbývá cas svého partnera ocenit.

Pránícko ke zlaté svatbe pro partnera by melo také obsahovat vyznání lásky a citu, jež partnery vzájemne spojuje. V neposlední rade by blahoprání ke zlaté svatbe pro manžela ci manželku melo nést prání prožít ješte mnoho dalších let ve spolecném manželském živote s láskou, trpelivostí, pochopením a laskavostí jako doposud.

Na celém světě pro není srdce jako to tvé, v celém světě není větší lásky k tobě než té mé! Děkuji ti za krásných padesát let života s tebou, krásné 50. výročí svatby!
© ZlataSvatba.com
Když jsem tě viděla poprvé, věděla jsem, že mé srdce patří jen tobě. Dnes, o padesát let později, se na tom vůbec nic nezměnilo! Miluju tě a přeji ti hodně štěstí k výročí zlaté svatby!
© ZlataSvatba.com
Když jsme si před půl stoletím řekli své ano, byli jsme oba mladí, plní sil a všechny své sny jsme měli před sebou. Dnes už naše hlavy prorostly stříbrem, tváře zvrásnily a většinu našich snů jsme si již splnily. V mém srdci jsi však stále tou mladou, radostnou nevěstou, s níž mám ještě jeden velký sen, oslavit diamantovou svatbu!
© ZlataSvatba.com
Již padesát let mě zahrnuješ láskou, laskavostí a výjimečnou péčí, vytvořila jsi mi hřejivý domov a já pevně doufám, že jsem ti toto vše mohl alespoň způli dát zpět! Přál bych si už navždy žít, tak jako v minulých padesáti letech! K naší dnešní zlaté svatbě ti přeji, ať ji šťastná a máš vždy ve srdci dost lásky!
© ZlataSvatba.com
Den, kdy jsem si tě vzala, bude pro mě vždy tím nejšťastnějším dnem mého života! Byl to den, kdy se mi dostalo toho nejcennějšího daru na světě, milujícího srdce, chápavé náruče a pevné ruky, vždy připravené mě podržet a pomoci! Nikdy nepřestanu děkovat Bohu za tento dar, že mi dal Tebe a že s tebou smím dnes oslavit naší zlatou svatbu, miluji tě!
© ZlataSvatba.com
Před padesáti lety jsem vyhrál první cenu v tombole života! Dnes s ní slavím naší zlatou svatbu, padesát let života v lásce, pochopení, úctě a laskavosti!
© ZlataSvatba.com
Dnes slavíme zlatou svatbu, ale já chci, abys věděla, že už když jsem tě před více než padesáti lety poznal, bylo mé srdce ženaté s tvým!
© ZlataSvatba.com

Pokud se chcete podívat ještě na další přání k výročí svatby, nahlédněte do kategorií Přání k výročí svatby nebo Básničky ke zlaté svatbě.